OBJEDNÁVKY

Jak můžu objednat?

Je to velmi jednoduché. Vyberete si produkt, který vás láká. Poté zadáte místo a datum doručení. Zaplatíte objednávku a v dohodnutý den a čas Vám objednávku doručíme.

Jak dlouho předem bych měl objednat?

Každá specialita má jinou dobu přípravy. Obvykle doporučujeme, abyste objednávali 48 hodin předem.

Proč se doba dodání u jednotlivých produktů liší?

Všechny produkty jsou připravovány tradičním způsobem. Některé potřebují delší přípravu.To dokazuje, že naše výrobky nejsou pečené standartně, ale připravováné profesionálními cukráři, kteří připravě věnují čas a péči.

Můžete se tak spolehnout na nejvyšší kvalitu.

Můžu dostat peníze zpátky, pokud objednávku zruším?

Za případné zrušení, které se uskuteční nejméně sedm dní před původně plánovaným doručením, můžete získat 75% návratnost, 50%, když zrušení probíhá nejméně 48 hodin před původně plánovaným doručením.
Jakákoli objednávka zrušená méně než 48 hodin před původně plánovaným doručením nebude vrácena.

Můžu si vyzvednout svoji objevnávku přímo v cukrárně?

S cílem zajistit kvalitu našich služeb, všechny výrobky objednané přes www.sweetdelivery.cz pouze doručujeme.

Jak zjistím, že moje objednávka byla přijata?

Obvykle obdržíte potvrzení e-mailem ihned po objednání. Pokud nemůžete tuto zprávu najít ve své poštovní schránce, zkontrolujte složku spam. Pokud stále nemůžete najít potvrzení, obraťte se prosím na zákaznický servis na adresu [email protected] Poté zkontrolujeme, zda Vaše objednávka proběhla.

V objednávce je chyba. Co mám dělat?

Po objednávce, obdržíte e-mailem potvrzení. Zobrazí se také podrobnosti o vaší objednávce. Nezapomeňte zkontrolovat všechny údaje, například adresu doručení, datum doručení atd. Pokud zjistíte jakoukoli chybu, kontaktujte prosím zákaznickou službu, abyste ji mohli co nejdříve opravit.

Nenašel jsem požadovanou specialitu v e-shopu. Co můžu dělat?

Vyzkoušejte funkci “vyhledávání”. Můžete zadat klíčová slova, která chcete vyhledat. Pokud vyhledávací funkce stále neposkytuje žádné výsledky, pošlete nám e-mail s Vašim požadavkem na adresu [email protected] Budeme vás kontaktovat.

PŘÍPRAVA A KVALITA

Kde a jak se připravují dezerty?

Dezerty nabízené na těchto stránkách jsou připravovány v Praze tradičním způsobem zkušenými profesionálními pekaři.

Jaké jsou náklady na dopravu?

Cena rozvozu je účtována dle vzdálenosti od 29 Kč (vzdálenost do 2 km) do 159 Kč (16 km a více), viz tabulka vzdáleností.

Cena bude automaticky spočítána po vložení doručovací adresy.

Proč se sortiment www.sweetdelivery.cz mění tak rychle?

Náš sortiment dezertů se neustále mění ze dvou hlavních důvodů: 1) Naše dezerty jsou vyráběny tradičním způsobem, některé produkty se mění dle sezóny, a tozejména pokrmy na bázi ovoce. 2) Cukráři neustále pracují na nových receptech, které postupně přidáváme do naší nabídky.

Jak dlouho bude dezert čerstvý?

Výrobky prodávané na www.sweetdelivery.cz jsou čerstvé. Čím rychleji jsou konzumovány, tím jsou chutnější. U každého produktu je uvedena doba spotřeby.

DODÁVKY

Co se stane, když nejsem doma při dodání?

Pokud nejste zastiženi doma v okamžiku, kdy vám doručujeme zásilku, budeme jí muset dopravit zpět. Můžete si ji vyzvednout následující den v cukrárně, která Vaši objednávku připravila.

Můžu změnit adresu a termín dodání?

Doručovácí adresu můžete změnit až 24 hodin před doručením, a datum dodání až 48 hodin před doručením.